Як щодо роботи в Big Dutchman?

У 100 країнах на п'яти континентах планети логотип Big Dutchman - це гарантія якості, швидкого обслуговування і неперевершеного «ноу-хау». Наша компанія отримала статус світового лідера завдяки ентузіазму наших співробітників, кількість яких перевищує 2.500 чоловік. 

Центральне місце в наших планах на майбутнє відводиться співробітникам, які віддано і натхненно підтримують нашу високо мотивовану команду. Фахівцям з середньою спеціальною та вищою освітою наша компанія пропонує цікаві посади і можливість проявити себе в реалізації перспективних проектів.

Робота в багатонаціональному та багатопрофільному колективі передбачає співпрацю з клієнтами та постачальниками з усього світу, створюючи ідеальні умови для напрацювання фахових навичок і навчання.

Ми прагнемо не просто запропонувати вам робоче місце, але і можливість розвиватися разом з нами. Цікаві та змістовні тренінги з підвищення кваліфікації персоналу відкривають багатообіцяючі перспективи професійного та кар'єрного зростання.

Приєднуйтесь до нас: скористайтеся перевагами індивідуального кар'єрного росту в провідній компанії світу та стабільністю солідного підприємства сімейного типу!