Виробництво яйця

Все з одних рук

Ми пропонуємо широкий асортимент обладнання для абсолютно всіх секторів: кормороздавальні пристрої, системи утримання, регулювання мікроклімата в приміщенні та багато іншого -  переконайтеся в цьому самі.
[докладніше]

Виробництво м’яса птиці

Завжди запропонуємо відповідне рішення

Якщо мова йде про виробництво м'яса птиці, то і в цьому випадку наші клієнти користуються перевагами індивідуально підібраних нами технічних рішень.
[докладніше]

Свинарство

Комплексні рішення

Технічно досконалі рішення нашої компанії для невеликих господарств і великих свинокомплексів - це необхідна передумова для ефективного утримання свиней.

[докладніше]

Кар'єра

Наша стратегія успіху – думати на крок вперед

У всьому світі працюють понад 2.800 співробітників з метою задоволення потреб наших клієнтів, розробляючи інноваційні продукти. 

[докладніше]

Коротко про фірму Big Dutchman

З 1938 р. фірма Big Dutchman займається розробкою і створенням систем годівлі й утримання для сучасного свинарства та птахівництва. Ми пропонуємо практичні рішення, орієнтовані на майбутнє і виправдані як з економічної, так і з екологічної точок зору.

Наше обладнання допомагає займатися виробництвом багатих білком продуктів харчування; ми зацікавлені в економічному успіху наших клієнтів. Адже основами рентабельності виробництва є автоматизація виробництва та раціональний менеджмент.

Фірма Big Dutchman - лідер на ринку обладнання для птахівництва та свинарства: в 100 країнах на п'яти континентах логотип Big Dutchman сприймається як гарантія якості, швидкого обслуговування і неперевершеного «ноу-хау». Вже багато років інноваційні розробки фірми мають вирішальний вплив на технічні особливості сучасного тваринництва та птахівництва. Ми зробимо все для того, щоб так залишалося завжди.